Červen 2013

Přílet

30. června 2013 v 9:56 | anefis |  Deník

Ahojky,
jak se máte? Jak asi nevíte, 27.6. jsme se vrátili z Egypta. Dnes budu psát o příletu do Egypta.

17.6. jsme ve 21 hodin měli být v Praze na letišti Ruzyně Václava Havla. Šli jsme odevzdat zavazadla (no prostě, to co se na letišti normálně dělá). Ve 23:55 jsme odlétali. Letěli jsme něco přes 4 hodiny. Dostali jsme jídlo (mističku číny) a pití. Do Egypta jsme přiletěli ve něco okolo čtvrté hodiny. Dostali jsme tři kufry (ze tří, teda všechny). a pak jsme začali hledat člověka z naší cestovky. Ten nás poslal hledat autobus č.4 který jsme našli. A v něm jsme čekali půl hodiny na ty, kteří všechny kufry nedostali.
Dorazili jsme do našeho hotelu. Pvní dojem: 5/5. Na recepci nám řekli, že pokoj máme dostat až ve dvě hodiny, ale možná že bude v deset. Dostali jsme pásky na ruku, abychom mohli chodit na jídlo. Čekali jsme tam tedy do sedmi, než bude snídaně. Nasnídali jsme se a vrátili jsme se zase na recepci. Po asi deseti minutách nám dali papír, že máme napsat, jak se jmenujeme a v osm hodin jsme měli pokoj.
Pokoj vypadal asi takto: dvě místnosti oddělené chodbičkou se sedmi skříněmi, v první místnosti byli dvě postele pro mě a bráchu, v druhém manželská postel pro maminu a tátu, vedle postele byli dvě židle a sedačka, v obou místností byli televize, na chodbičce byly dveře ke koupelně.

Tak to je konec.

No ještě pár fotek:

Procházka po pláži.

Můj a bráchovo pokoj.

Vysvědčení

28. června 2013 v 15:46 | anefis |  Deník
Ahoj,
dnes (jak všichni víte) bylo vysvědčení já jsem mě toto:

Český jazyk........................1
Matematika........................2
Anglický jazyk....................1
Vlastivěda..........................2
Přírodověda.......................1
Hudební výchova................1
Tělesná výchova.................1
Výtvarná výchova................1
Pracovní výchova................1
Pohybové hry.....................1
Základní práce na PC..........1

Potom jsem dostala diplom za reprezentaci školy, práci pro třídu a pěkný prospěch. Taky CD s fotkama za tento rok. Rozdali nám seznam věcí do 6. třídy. Kamarádka mi dala vysvědčení z kláves (chodím do umělecké školy) se samými jedničkami. Dostala jsem učebnice do šestky. Pak jsme jeli s tátou do McDonalda.
A co jste měli vy???

Morčátka

22. června 2013 v 15:07 | anefis |  Obrázky
Roztomilé morčátko nas sklůzavce.

Jódluje

18. června 2013 v 15:04 | anefis |  Videa
Zpívající kočka, na co ještě nepříjdou?

Výlet

12. června 2013 v 16:19 | anefis |  Deník
Včera jsme se školou byli na výletě. V 6:45 jsme měli přijít na nádraží. Do vlaku jsme nastoupili až v 7:07, protože měl zpoždění. Dojeli jsme do Plzně na Hlavní nádraží. Tam jsme nastoupili do rychlíku a už jsme jeli do Stříbra. Ve Stříbře na nádraží jsme vystoupili a vydali jsme se hledat hornické muzeum. Tam se mi líbilo. Koupila jsem si tam kámen (serpetin). Odtamtud jsme se vydali na náměstí, kde jsme půl hodiny nakupovali. Koupila jsem si zmrzlinu a dva pendreky. Pak jsme šli na autobusovou zastávku. Jeli jsme někam, nevim kam a odtud jsme se vydali na pony farmu u Kladrub. Tam jsme si mohli prohlížet koně a poníky. Já jsem na jednom z nich jela úplně sama, už ho umím řídit a zastavit a rozjet. Pak jsme přešli 2 silnice a byli jsme u kláštera. Tam nám paní udělala prohlídku a nakonec tam pro nás přijel autobus a odvezl nás domů (ke škole).

Na tomto koni jsme jezdili:

Good Time

12. června 2013 v 14:58 | anefis |  Písničky
Owl City & Carly Rae Jepsen - Good Time

Malý záchranář

9. června 2013 v 14:37 | anefis |  Deník
Ahoj,
po dlooouhé době se znovu ozývám. Nevím čím začít. Tak začínám. Ve čtvrtek jsme s kroužkem byli na soutěži Malý záchranář. Byla tam různá stanoviště. Třeba tam byl kluk který měl v ruce střep, nebo byl otrávený jedem. Také jsme volali na linky 155, 158 a 150 (jestlipak víte na co to jsou linkyUsmívající se ), hasili jsme požár a tak. Já jsem byla kapitán a měli jsme číslo 1. Viděli jsme vystoupení soutěžních psů, policejních psů a hasičů. Nakonec bylo vyhlášení. (To vám asi je jasné jak to probíhalo.) Všichni jsme byli hooodně překvapení, protože jsme byli 2. V pátek jsme si museli vzít do školy medaile a machrovat. O velké přestávce nás zavolal ředitel a třásl nám rukou a moc děkoval, protože jsme byli první, kdo se po dvou letech umístil v nějaké soutěži na jiném než předposledním místě. A zapomněla jsem vám napsat že jsme postoupili do krajského kola. Úžasný