Duben 2014

Ptejte se

29. dubna 2014 v 6:34 | anefis |  Ostatní
Ahoj,
čím dál tím častěji vidím, že máte ASK. Já ho nemám a nevadí mi to. Zakládat si ho nebudu, ale napsat článek ve kterém vám na otázky odpovím se mi zdá dobré.
Na e-mail: anefis.blog@gmail.com mi napište otázky na které by jste chtěli odpovědět. K odpovědi napíšu od koho je otázka. Tak pište, ať mám co dělat. ;)
PS: Čím víc tím líp.

Běh Chotěšovem

27. dubna 2014 v 18:59 | anefis |  Deník
Ahoj,
dnes jsem byla na běhu. máme to v obci tak proč se nezúčastnit.

Ráno jsem nemohla dospat, byla jsem hrozně natěšená. Vstávala jsem v 7.V devět jsem j tátou vyšla z domu. Na hřišti jsem se šla hned zapsat, vyšlo na mě číslo 40. Hned jak jsem dostala číslo, tak za mnou přišla kámoška. Chvíli jsme si povídaly, ale pak už začali běhat malé děti. Šla jsem za tátou a rozcvičila jsem se. Běhali se čtyři závody předškoláku na 60m. Potom První a druhá třída běžela 200m, třetí a čtvrtá 400m, pátá a šestá 600m a sedmá a starší 800m. Bohužel jsme se později dozvěděli, že to neplatí a běhalo se 1998-2001, 2002-2003,2004-2005, atd. Takže pokud jste si to nespočítaly tak jsem běžela 800m tedy čtyři kola. Když se konečně dostalo na mou kategorii (2001-1998, děvčata) stopla jsem si co nejblíž ke kraji, ať mám nejkratší trať. Jakmile odstartovali, vsichni vystartovaly jak rakety. Jenom já tam zůstala stát. Až jsem se vzpamatovala konečně jsem vyběhla. Běžela jsem jako poslední a v 1. kole jsem předběhla předposlední holku. Už mi zbývá předběhnout jen tři a jsem první. D ve kolečka jsem běžela za holkou z mojí třídy. V posledním kole jse se konečně pořádně rozběhla a předběhla jsem jí. Bohužel ty dvě holky co byly předemnou jsem už jsem nepředběhla. Po doběhnutí jsem myslela, že umřu. :D Už jsem se nemohla dočkat vyhlášení. Jakmile mě vyhlásili stoupla jsem si na třetí stupínek.Byl to skvělý pocit. Aaaach..... (Ale loni to bylo lepší než letos, protože loni jsem byla 2.) Dostala jsem čokoládovou medaili na které bylo napsáno 1euro (WTF), a tašku ve které bylo šest cereálných sušenek, pálivé bobony, přívěšek Škoda, prázdné CD a propiska.


Chyby za které MŮŽE člověk

25. dubna 2014 v 20:08 | anefis |  Obrázky
Ahoj,
zase po týdnu se ozývám. Mám hrozně moc učení. (vůbec mi nejde skladba věty) Tak vám sem přidám zas nějaké obrásky. Snad vás to bobaví. Nekonec mi zasse napište kreré je nejvíc Cool :DDD.
One-Job-11

Byty kolem světa

18. dubna 2014 v 14:53 | anefis |  Obrázky
Teď mě hodně zajuala stránka CL. Jsou tam hodně zajíma vé věci. Pokud jste viděli článek Sněhuláčci tak to bylo také z CL.

Kaya, 4, Tokyo, Japonsko

where-children-sleep-4_postcard

Sněhuláčci

17. dubna 2014 v 13:17 | anefis

Byl u vás sníh?? U nás jen trochu. S bráchou jsme postavilin malého sněhuláka, který se skoro hned roztál. Pište do komentů, který se vám líbil nejvíce.
011

Neobvyklá místa k bydlení -Japonsko

15. dubna 2014 v 7:12 | anefis |  Obrázky
Ahoj,
tak to je bomba! :O :O Chtěla bych tam bydlet.
transparent-na-house-sou-fujimoto-architects-1

Výlet do Prahy

13. dubna 2014 v 17:28 | anefis |  Ostatní
Ahoj,
jak se máte? Měli jsme veliký DÚ na známky. Myslím si, že se mi to povedlo, tak vám to sem přepíšu. ( mělo to obsahovat nějaká určitá slova).

Slova:
 1. Pivo
 2. Jablko
 3. Dříví
 4. Šaty
 5. Jídlo, Oběd
 6. Nůžky
 7. Letadlo
 8. Medvěd
 9. Pták, Albatros
 10. Notebook, PC
 11. Koště
 12. Lyže
Ráno jsme se vydali na výlet do Prahy. Věci jsme měli připravené ze včerejšího dne,tak jsme sbalili jen nějaké bonbony a jablka na cestu. Po nasednutí do autajsem si vytáhla notebook a po cestě hrála karty.Jeli jsme po dálnici kde jsme předjížděli hlavně nákladní auta, jedno bylo naložené opracovaným dřívím. Do Prahy jsme jeli přibližně hodinu. Zaparkovali jsme na Zličíně a metrem jeli do středu města, kde se zrovna konal festiva Věda na ulici. Dozvěděla jsem se tam třeba, že když dáte Mentos do Coca-coly, vybouchne to. Byly tam i různé soutěže, např. kdo nůzkami vystřihne nejhezčí dečku. Mohli jsme vyhrát let letadlem nebo uklízecí sadu s koštětem. Na jídlo jsme zašli do KFC. Odpoledne jsme se šli převléci, já si vzala červeno-bílé šaty a vyrazili do divadla. Už byl večer, tak jsme zašli na večeři. Tata sim objednal malé pivo. Druhý den jsme jeli do cirkusi a ZOO. V cirkusu byl medvěd, který jezdil na lyžích a v zoo byla výstava ptáků z celého světa. Nejvíc se mi líbil Albatros. Poté se už nic nekonalo a jeli jsme domů.

Včerejšek

6. dubna 2014 v 19:52 | anefis |  Deník
Ahojky,
tak další týden za námi. Znovu se omlouvám za nepřítomnost. ;( Píšeme teď jeden test za druhým a já prostě nemám čas. A příští týden píšeme čtyři písemky, ACH JO... :"0 Tak a teď už k tématu.

Včera (v sobotu) Jsem s rodiči jela do Německa. Byli jsme v Deggendorfu. Mám pár nových hadříků. tak vám je sem dám.


Skvělé tílko. Nejspíše ho budu nosit na zumbu. Vážně se mi moc líbí. Je trochu průhledné, ale to vůbec nevadí.