Španělsko 4

23. září 2014 v 16:13 | anefis |  Deník
Konečně sem přidávám poslední čtvrtou část o dovolené ve Španělsku.

Když jsem odemykala pokoj, tak jsem byla natěšená. Ale jakmile jsem ho odemkla a uviděla pokoj, tak mě to natěšení znovu přešlo. Byla to jedna malá místnost s jednou manželskou postelí a jedním lehátkem. Ach jo a tady máme být týden. Voda studená (i v moři), pokoj malý pokoj a špinavý starý hotel. První den byl vážně divný a nehezký, ale to se třetí den zlepšilo. Voda se začala oteplovat a my si začínali konečně užívat dovolenou. Jídlo tam bylo dobré, ale k tomu vám musím něco napsat. Španělové jsou v jídelně hrozně hlučný a nepořádný. To bylo hrozný. Musíte na jídlo chodit vždycky hned na začátku, protože to tam ještě nejsou. :D Taky jsme si první den sedli na dobré místo na kterém chtěla sedět snad polovička hotelu. Ale My jsme tam prostě chtěli sedět, protože to bylo dobré místo. Tak jsme s babi vždycky říkaly bude tam někdo sedět, nebude tam někdo sedět. :D Přišli jsme sedli jsme si tam a vtu chvíli tam přišel někdo další viděl, že tam sedíme dupnul a šel si sednou vedle nás, ať na nás vidí. :D To bylo skvělý.

Večerní animace stáli za prd, protože žádny nebyli. Pustili tam hudbu a do toho ty malí děti tancovali. Toť vše. Jen poslední večer tam byla nějaká tancovací šou. Ale ta byla nějaká divná.

Každý den jsme chodili nakupovat a na dlouhé procházky. Často jsme také chodili do přístavu. Z toho mám hodně fotek, ale ty vám dám, až nakonec, protože by to vypadalo divně. Po cestě do přístavu bylo pár krámků a také krámek se zmrzlinou. Jmenoval se Smooy. Byla to zmrzlina za tři eura a oni ti na ní dali co jsi chtěla byli tam různé čokolády, polevy, sušenky, ovoce atp. Já jsem jí měla dvakrát jednou bílou s kostkami čokolády a podruhé jsem měla taky bílou se sušenkami. A to je ona.


Ve čtvrtek tam byli trhy. Stálo to za nic. Byla to dlouhatánská řada stánků, ale nic porádného tam neměli. Měli tam spousty věcí s potisky Violety a Poua. Skoro nic jiného. Mě tam babi koupila vějíř a taky tam koupila nějaký ovoce, ale to je vše.

Ještě vám ke konci napíšu, jak jsme scháněli osušku s Indalem. Indalo je takový znak pro štěstí. Jako třeba mají v turecku takový to oko tak ve španělsku je Indalo.

Já jsem si vybrala růžovou osušku s Indalem, ale babi řekla, že jí koupíme až ke konci. Tak jsme tam pro ní na konci šli a oni z pěti osušek nemel ani jednu. Taky stáli deset euro. Nakonec mi babi koupila podobnou osušku za třináct euro. 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Kolik vám je???

0-10 let 19.3% (75)
11-13 let 33.8% (131)
14-16 let 27.8% (108)
17-20 let 10.6% (41)
21-25 let 3.6% (14)
26- a víc 4.9% (19)

Komentáře

1 beepinka | Web | 26. září 2014 v 5:36 | Reagovat

No..je škoda,že z té dovolené nemáš tak dobré pocity :/
Ale ta zmrka vypadá krásně *-*

2 blom | Web | 27. září 2014 v 7:15 | Reagovat

Mrzí mě že ze začátku to prostě jakoby nebylo ono..:/ Studená voda umí zkazit dovolenou.. a špatný pokoj taky,,:/ Jinak jste dobří, že jste zabrali nejlepší místo! :DD
Hlavně že se ti tam pak líbilo!! :) Ta zmrzlina vypadá neskutečně dobře!! :) A ta osuška mě mrzí..:/ Ale hlavně že jste ji pak sehnali jinde!!:)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama