Únor 2015

Diplomek od Makkakonky

27. února 2015 v 16:44 | anefis |  Diplomy

Můj lyžařský výcvik

24. února 2015 v 19:39 | anefis |  Deník
Ahojky,
tak se vám zase ozývám. Chtěla bych vám teď napsat o lyžáku.

V sobotu v sedm mi konečně zazvonil budík. Já byla stejně vzhůru už dávno, ale teď až sem opravdu vstala. Vyskočila jsem z postele a šla vzbudit tátu a maminu. Byly celý žhavý že můžou vstávat. Na snídani jsem se, dorazila poslední věci a rozloučila se s morčátkem. V půl devátý jsme s tátou vyjížděli z domova. Když jsme přijeli k autobusu tak jsem jako první uviděla svoji nejlepší kamarádku.
Táta mi dal věci do kufru autobusu a já si šla najít místo. Vybrala jsem dobré místo. :) když jsem nastoupila do autobusu tak tam přišla babi. Dala mi nějaké peníze a bonbóny. Hodná babi. :) ještě se čekalo na jednoho spolužáka který zaspal a vyrazilo se.
Po hodině cesty byla zastávka v McDonald. Mám nějaké fotky ale ty vám sem dám až někdy později. Skoro všichni si vzali happy meal a jenom ty největší drsných si vzali něco jiného.
Po McDonald zbývaly ještě 2 hodiny. Já si četla a poslouchala písničky. No a taky se si trochu víc povídali.
Když jsme konečně dojeli k hotelu, tak jsme si šly vzít kufry, lyže a přeskáče. Když začaly rozdělovat pokoje tak my jsme ho dostaly až na posled. Těšily jsme se až si zase sednem ale když jsme slyšeli ty kecy ostatních tak jsme se lekly. Nakonec jsme dostaly pokoj i my. Pokoj měl skříň, místnost s televizí a rozkládací postelí a pak tam byl závěs který odděloval pokoj od manželské postele. Na manželské postele jsem spala s nejlepší kamarádkou a na rozkládací postele byla ještě jiná kamarádka. Měly jsme hodinu na vybalení a vstřebání zážitků z cesty. Po hodině jsme šly na oběd a po obědě jsme šly "lyžovat". Ve skutečnosti jsme my co umíme lyžovat šlápl sníh těm co na lyžích staly poprvé. Po hodině šlapání sněhu jsme šly do pokojů a potom na večeři. Večer jsme hrály hry.
Neděle a pondělí jsme lyžovali. V úterý jsme jely do muzea hraček v Albrechticích a odpoledne jsme jely do.... AQUAPARKU!! Bylo to skvělý.
Ve středu a čtvrtek jsme lyžovali. Ve čtvrtek jsme odpoledne měli závody ve slalomu. Já byla čtvrtá z sedmnácti!! Som čarovná. :D Ve čtvrtek večer jsme měli diskotéku. Skvělý to bylo.
Asi v deset ráno jsme odjížděli cesta byla stejná jako cesta tam. Když jsme parkovaly před školou, tak se jeden kluk zeptal: Komu se chce domu? Nikdo. Komu se chce zpátky?! Takovej mohutnej řev a úplně všichni ruce nahoře...

Jak zavázat tkaničku?

22. února 2015 v 18:26 | anefis |  Obrázky
Tak jak vážete tkaničky vy?


Velikánská omluva

18. února 2015 v 19:58 | anefis
Ahoj,
já esm uplně někde..... Měla jsem nastavených asi 7 článků... A nanastavila jsem je!!! D: :( Mela jsem nastavenný článek o tom, že jedu na lyžák a že dávám bohužel zase pozastavení, ěakou grafiku a ještě něco,.... Ale ani jedno jsem nepřednastavila! To mě tak štve. Dnes jsem se konečně dostala na komp a čumim.... Nikde žádnej článek!!! Už jsem prohlížela AffS a je to hodně špatný.... :( Mohla bych vás co jste si mě smazali poprosit ještě o jednu šanci? :) Já se zlepším! (no budu muset) Prosím.

Čaute

1. února 2015 v 19:41 | anefis
Ahoj,
tak je po vysvědčení a já se vracím. No vlastně. Pro vás je po vysvědčení. Pro mě ne, protože jsem nebyla ve škole a tak ho dostanu zítra. Ještě-že-tak. Myslím si, že budu mít tři 2 a jinak samý 1. No na gypl se nechystám. Ještě-že-tak. :D
Je po vysvědčení a my zítra píšeme test ze zemáku. Na všechno! A já se neučím a píšu článek. No... držte mi palce, ať to dobře dopadne.

Co jste měli na vysvědčení?