Květen 2015

Název článku

24. května 2015 v 14:00 | anefis
Džus,
Jak se máte? Po dlouhéé době? Takže začneme.

Články jsem nepsala 14 dní! :0 Byla jsem na počítači, mohla jsem je napsa, ale nenapsala. To je vše jednoduché. Nálada nebyla. Ale už mi to začalo chybět. Kvalita mých článků jde ke dnu.
Hodně se toho stalo, třeba jsem byla na Poháru rozhlasu, kde jsem skončila 4. T_T Z devatenácti. No není to k pláči? Jo, běhala jsem 600m. -kdo toto čte, tak do komentáře nějak napište džus, abych věděla kdo to opravdu čte- Taky jsem se pořád musela učit. I když to ve finále nebylo poznat. Jenom u příroďáku. Já dostala 1! Jediná ze třídy. Ale já jí musela dostat, protože mi z něho hrozí 3, kdybych dostala horší, tak už by to asi nešlo zachránit. :) Tak určitě se toho stalo o dost víc, ale já teď mám okno.
Včera jsme byli nakupovat v Německu. Mám dost nového oblečení. Hlavně mám nové sluchátka a peněženku. Sluchátka Converse a peněženku Vans. :3 Taky mám nové boty. Konečene mám taky jedny slip-one. :3 Sice né vans, ale mám je! :D
No také mam asi 4 trička, 2 kraťasy a nový tenisky. Adidas. :3
Jelikož tento článek je 100% psaný srozumitelně a pravopisně správně, tak už asi jenom Ahoj.

Tak to všechno jsou lidi

10. května 2015 v 11:24 | anefis |  Obrázky
Tyhle obrázky mě moc zaujaly.


Vychytávky

8. května 2015 v 20:15 | anefis |  Obrázky
Ahoj,
na internetu jsem našla zajímavé věcičky. :D Tak vám sem dám nejlepší výběr. :)


macbookzrcatko

Osvobození Plzně

5. května 2015 v 10:05 | anefis |  Fotky


Tak proč?!?

3. května 2015 v 18:42 | anefis |  Deník
Ahoj.
Vím, tuten článek měl vyjít už včera. Ale prostě...
Tak o čem bude článek? No co jsem dělala, že jsem na vás neměla čas.

Pondělí: Jako každý týden mám florbal, takže zabitej den. Domů se vracim v půl osmý.

Úterý: Jako každý týden mám klávesy a potom učení o hudbě. Domů se vracím v půl šestý. Článek jsem potom nenapsala, protože jsem se učila Angličtinu.

Středa:Atletika. Doma v půl šestý. Jak vidím, tak mi to všechno ztěžuje to, že neumím normálně psat přes telefon a nemám notebook.

Čtvrtek: Bylo mi blbě, tak jsem byla doma. Na článek jsem neměla náladu. A večer jsme ještě jeli na čarodějnice, protože už mi bylo líp. A to vám ale musím napsat.
Na čarodějnice jsem jela s mamkou, tátou, bratrem a kamarádkou. Já a brácha jsme se oblíkly jako čarodějnice, ale kamarádka ne.. je to trapnýý. :D Tak jsme se s bráchou přihlásily do soutěže. Soutěžilo se v miss a v rychlosti. Tak já jsem vyhrála rychlost a brácha miss. :D no tak já jsem loni vyhrála rychlost i miss, tak já jsem tu miss letos obětovala. :D

Pátek: To jsem vám napsala krátký článek. A slíbila, že v sobotu vyjde další: Sliby-chyby.

Sobota: Dopoledne jsme byli v Plzni na vojácích. Fotky později- autogramy na letišti. Odpoledne jsem nesměla na PC. -_-


Nedívej se dolů

1. května 2015 v 14:35 | anefis |  Obrázky

Ahoj,
Já opravdu nevím. Mám udělat pauzu? Mě se nechce. :( Ale takle to dál nejde. Musíám se víc snažit. :) No tak já se vám omlouvám. (Vůbec ne zase.) Že jsem tu nebyla. No opět prostě mám málo času. Jdu napsat nějaký jiný článek, který vydám zítra. A teď tady máte obrázky.
Tak co? Koukli by jste se dolů?