Červen 2015

5. První láska

30. června 2015 v 17:54 | anefis |  30 denní challange
Ahoj,
Jak si teď čtu úkoly do 30d.ch., tak nevím, na co jsem myslela, když jsem do toho šla.. A to hnez ze dvou důvodů. 1.na většinu z tich témat nemám co řict, nebo prostě vokno, a za 2. mělo to být 30 dní a už je to aspoň rok. :/
No rpostě prní lákna, ještě nebyla, taknevím co k tomu řict.. No já nevím, proč jsem do té challange šla...
Tak dám aspoň nějaké citáty o lásce, protože citáty jsou moje. :D

Za jednu minutu člověk pozná, zda se mu někdo líbí, za hodinu pozná, zda by jej dokázal mít rád či milovat, za jeden den zjistí, jestli by s tou osobou dokázal strávit celý život...ale poté trvá celý život než na tu osobu zapomene.

Diplom od VNNP

27. června 2015 v 9:37 | anefis |  Diplomy
Moc ti děkuji. :)


Vysvědčení

26. června 2015 v 20:26 | anefis |  Deník
Ahoj,
poslední týden školy je za mnou. Ještě že tak. :D

Měli jsme vysvědčení totiž už dneska. Vím, že to mělo jen pár škol a proto mi můžete závidět. ;D Ach, já jsem škobolibá.
Učili jsme se jenom v pondělí. A to jsme se ale neučili. Ale měli jsme se učit. Ale neučily.
V úterý jsme odevzdávali nnaše úplně užasné, krásné, nezníčené, nepilité učubnice. (všechno mysleno ironicky) Náštěstí jsem neplatila nic.
Ve středu jsme zase dostali nové učebnice, takže úplně opačný proces, než předchozí den. Ty nový učebnice jsou tak divný. A navíc na všech je osmá třída. :O Já už jdu do osmý? O.o (jsem malá holka, ale mě to přájde ohromný)
Čtvrtek, byl ten nejlepší den. Jely jsme do kinááá. Jeli jsme vlakem a byla to hrozná cesta s tima nejlepšíma lidma. (ahoj. :D) Jeli jsme do Plazy v Plzni. Byli jsme na filmu Rivalové. Ano, je to asi 2 roky starej film, ale když to vybíral náš třídní aby to bylo s titulkama. -_-
A dneská? Vysvědčení! Úplně užaný! Už mám prázdniny! Přes 2 měsíce volna. :O To bude zase jízda.
Na vysvědčení mám dvě dvojky, ale je to jedno, ze sesdmičky se vysvědčení naštěstí nikam nepíšou. Ještě že tak. No a jsou z přírodipisu a ze zemáku. Ta ze zemáku mě štve, protože bych řekla, že jsem měla mít 1, ale už s tim nic nenadělam. A z to přírodáku jsem ráda, protože tam jsem to měla mezi 2-3 a, tak jsem ráda za dvojku. :)

Summer 15

Výlet

21. června 2015 v 18:01 | anefis |  Deník
Ahoj,
Už jsem tu z výletu. Na výletě jsme byli pondělí až středa, ve čtvrtek škola a v pátek jsem pomáhala v kulturáku.
A teď vám to všechno popíšu. :)
V pondělí v půl čtvrté nám jel vlak. Nejdřív jsme jeli do Domažlic a potom jenom malou mašinou do Kdyně. Já měla takovej malej kufr, kterej byl libovej, při chůzi. :D Šly jsme dva a půl kiláku. Čtyřicettři minut. V kampu jsme si teprve roztřiďovaly pokoje. Chtěly jsme být po dvou, ale musely jsme po čtyřech. :( Takže bylo po srandě. Protože být v chatce s holkou, kterou nemáš ráda, není to pravý. Když jsme vešly do chatky, tak první jsem řekla, bylo fuj, jde se stěhovat. Přestěhovaly jsme to všechno. A hned to bylo lepší. :D
Za hodinu opékaní buřtů. Ale já nemám buřty, ale tousty. Buřty nejim. Tada jenom nějaký. Tak jsem měla spousty času, protože tousty jsem snědla hned. Kecyly jsme a hrály nějaký hry jako Palermo. V devět do pokojů a v deset večerka. Stejně jsme zhasly a šly spát až o půlnoci.
Druhý den jsme šly pěší tůru. Šly jsme na Rýzmberk a na Herštejn.To byla cesta. Jak jsme udělaly to, že jsme tam, i zpátky šli do kopce? Proč jsme nešli někdy z kopce? Herštejn je vlastně jenom zřícenina.


To by mohli zavést i u nás

18. června 2015 v 9:16 | anefis |  Videa

Až mám z toho chuť

15. června 2015 v 18:14 | anefis |  Videa
Velmi realistické. :)

Jedeme na výlet

14. června 2015 v 18:59 | anefis
Ahoj,
zítra odjízdíme na třídní výlet. Jedeme do kdyně. Vlakem.
Ráno půjdeme normálně do školy. A končíme po5. hodine, aby jsme všechno stihly. Dojdu domů vezmu kufr a jdu na nádraží. Proč nás posílají do tý školy?!
Prostě tu nebudu do pátka. V pátek večer nejspíš o tom napíšu článek. Vím, že jsem řekla, že budu aktivní, ale ono mi to nějak nejde. Ale už jsem přednastavila nějaký článek. :)

Summer where are you ?

Už se opravdu vracím?!

13. června 2015 v 17:40 | anefis
Ahoj.
Už se opravdu vrátím a budu psát články. :) no dyštak přednastavovat. Budu se snažit obden. Viděla jsem, že si mě někdo už smazal z affs. A právě o tom bych teď něco potřebovala.
Přemýjšlela jsem o tom dlouho. Chtěla bych zrušit affs a mít jenom oblíbené. Blogy na které ráda chodím. Vy by jste mě měli normálně v affs. No prostě se nedivtě až bude v menu nápis oblíbené místo affs. :D
To by bylo k tomu asi už vše. Těšte se na nové články. Budu se snažit více psát, než jenom obrázky, ale jelikož nemám notebook ale jenom stolní počítač v obýváku, tak to prosím pochopte.

Dneska jsem bylo po dlouhé době zase na dnu dětí. (Asi tak po roce. :D) Nevím proč ho dělají teď když už je čtrnáct dní po, ale alespoň jsme nebyli doma. Nejhorší bylo, že tam pomáhají lidi od nás ze školy. A když tam jdete a u stanovišť jsou holky, který chodí o dvě třídy výš, není to moc fajn. :D
Nejvíc se mi tam asi líbilo hledání kostiček v pudingu. Opravdu. V bazénu byl puding, a já jsem tam musela vlést a vylovit šest kostiček. :D Acho jo. Já nikdy nevyrostu. :D
Poté jsme jeli nakoupit do Lidlu a pak na šestý den. Je to taková akce v ústavu. Byli tam nějaké kapely a taky mýdlová párty. :D

No a teď je to už vše :)