Deník

Dárky | kino

19. prosince 2015 v 21:22 | anefis
Ahoj.
|nevím ja mám začít článek| Jak se vám daří? Už máte všechno napečeno? Nakoupené dárky? Dáváte si ve škole s kamarádkama dárky? My jo. Dávala jsem si 'velký dárek' se 4 kamarádkama a dálším 6 jsem koupila 'malý dárek'. Všechny dárky jsem koupila v Plzni na vánočních trzích.


Včera jsme byli se školou v kině. To víte poslední školní den tohoto roku. Jezdíme takhle každý rok před vánocemi, krásně nám to vysvětlil náš třídní učitel - když je ve škole, tak je jenom plno keců a prd z toho. Jeli jsme na film Everest. Je to letos nový film. Trval 2 hodiny. Bylo to dost zajímavé. Dost holke brečelo-možná i kluků, ale o tom nevím.


A jak je to s Justinem? No bylo velmi těžké sehnat lístky. 17. když zpustili prodej lístků, tak jsem se na počítač dostala až v 6 hodin a to už bylo vše vyprodáno. Pak jsme to s maminou otevřeli asi po 2 hodinách a najednou tam listky byli. :O Tak já celá šťastná, ale mamina mi řekla, že mě tam samotnou nepustí. Takže jsem začala psát půlce mých přátel na FB jestli náhodou nechtějí jít na Justina. Museli bejt ze mě mrtvý. Nakonec jsem nějak zjistila, že jsou rezervace do 18. do půlnoci. Nakonec jsem lístek pro mě a kamarádku, která nakonec jede koupila lístek dneska v 10 h.

Třebíč 1/2

28. října 2015 v 17:16 | anefis
Hoj.
Jak jsem slibovala, tak tu máte článek o dovolené v Třebíči.

Vyrazili jsme 24.8. ráno a celý den jsme strávili v autě. Do Třebíče jsme dorazili okolo třetí hodiny. Měli jme rezervovaný hotelový pokoj, tedy jsme ho hned dostali. Pokoj byl pěkný. Byla to místnost ve které byl rozkládací gauč (na tom jsem spala já s bráchou) a vedle dveří byli točité schody do patra. našeho pokoje. Nahoře byla manželská postel (aby rodiče nespali na zemi) a koupelna.

1. prodloužená

11. října 2015 v 19:17 | anefis
Hoj. :)
Tak jak se máte milí čtenáři?
Já jsemdneska ráno vsávala dost špatně, protože jsem včera byla s tátou do jedenácti v tanečnívh. Byla totiž 1. prodloužená a jelikož tam táta pracuje, tak jsem ho donutila aby mě vzal sebou. Hrozně mě baví se na ně dívat, když jsem leší než oni. Ale to jen proto, že oni nají za sebou tebrve tři lekce a já šest let na táboře. Bylo téma slavné české historické osoby. Měli na sobě pěkné kostými. Například tam byli tři Libuše, které tancovaly s Masarykem. Domů jsme přijeli za deset půlnoc a jelikož se mi nechtělo spát, tak jsem ještě byla na internetu.
Dnes ráno jsem tedy vstala v půl desáty (já nikdy dýl nespím, protože když se neprobudím sama, tak by mě táta stejně dýl spát nenechal). Dopoledne jsem se "učila" na přirodipis. Píšeme ze savců. Máme úplně "úžasnýho" učitele. Minulej tejden jsme psali písemku na loňský učivo, který jsme probírali půl roku. Doslala jsem trojku a stejně jsem byla nejlepší. Po obědě jsme šli na oslavu k babi.


Tumblr

Egypt 2015

11. srpna 2015 v 17:35 | anefis
Ahoj,
první prázdninový týden jsem jela s bráchou, babi a dědou do Egypta.

Když jsme přijeli na letiště, měli jsme ještě spousty času, protože jsme z domova vyjeli hodně brzo. Na štěstí je na letišti WiFi - a to i když jsem se bála o baterku v mobilu - tak jsem si psala s kamarádkama, které byly ochotné si se mnou i o půlnoci psát. Po odevzdání zavazadel a dalších kravinách jsme došli do odletové haly a tam jsme už měli najít misto, z kterého budeme odlétat. Ale to nebylo tak jednoduché, když odlítáte úplně z poslední místnosti a ještě k tomu vám to změní, když už jste na řadě na tom starém místě a za vámi je spousta lidí.

Vysvědčení

26. června 2015 v 20:26 | anefis
Ahoj,
poslední týden školy je za mnou. Ještě že tak. :D

Měli jsme vysvědčení totiž už dneska. Vím, že to mělo jen pár škol a proto mi můžete závidět. ;D Ach, já jsem škobolibá.
Učili jsme se jenom v pondělí. A to jsme se ale neučili. Ale měli jsme se učit. Ale neučily.
V úterý jsme odevzdávali nnaše úplně užasné, krásné, nezníčené, nepilité učubnice. (všechno mysleno ironicky) Náštěstí jsem neplatila nic.
Ve středu jsme zase dostali nové učebnice, takže úplně opačný proces, než předchozí den. Ty nový učebnice jsou tak divný. A navíc na všech je osmá třída. :O Já už jdu do osmý? O.o (jsem malá holka, ale mě to přájde ohromný)
Čtvrtek, byl ten nejlepší den. Jely jsme do kinááá. Jeli jsme vlakem a byla to hrozná cesta s tima nejlepšíma lidma. (ahoj. :D) Jeli jsme do Plazy v Plzni. Byli jsme na filmu Rivalové. Ano, je to asi 2 roky starej film, ale když to vybíral náš třídní aby to bylo s titulkama. -_-
A dneská? Vysvědčení! Úplně užaný! Už mám prázdniny! Přes 2 měsíce volna. :O To bude zase jízda.
Na vysvědčení mám dvě dvojky, ale je to jedno, ze sesdmičky se vysvědčení naštěstí nikam nepíšou. Ještě že tak. No a jsou z přírodipisu a ze zemáku. Ta ze zemáku mě štve, protože bych řekla, že jsem měla mít 1, ale už s tim nic nenadělam. A z to přírodáku jsem ráda, protože tam jsem to měla mezi 2-3 a, tak jsem ráda za dvojku. :)

Summer 15

Výlet

21. června 2015 v 18:01 | anefis
Ahoj,
Už jsem tu z výletu. Na výletě jsme byli pondělí až středa, ve čtvrtek škola a v pátek jsem pomáhala v kulturáku.
A teď vám to všechno popíšu. :)
V pondělí v půl čtvrté nám jel vlak. Nejdřív jsme jeli do Domažlic a potom jenom malou mašinou do Kdyně. Já měla takovej malej kufr, kterej byl libovej, při chůzi. :D Šly jsme dva a půl kiláku. Čtyřicettři minut. V kampu jsme si teprve roztřiďovaly pokoje. Chtěly jsme být po dvou, ale musely jsme po čtyřech. :( Takže bylo po srandě. Protože být v chatce s holkou, kterou nemáš ráda, není to pravý. Když jsme vešly do chatky, tak první jsem řekla, bylo fuj, jde se stěhovat. Přestěhovaly jsme to všechno. A hned to bylo lepší. :D
Za hodinu opékaní buřtů. Ale já nemám buřty, ale tousty. Buřty nejim. Tada jenom nějaký. Tak jsem měla spousty času, protože tousty jsem snědla hned. Kecyly jsme a hrály nějaký hry jako Palermo. V devět do pokojů a v deset večerka. Stejně jsme zhasly a šly spát až o půlnoci.
Druhý den jsme šly pěší tůru. Šly jsme na Rýzmberk a na Herštejn.To byla cesta. Jak jsme udělaly to, že jsme tam, i zpátky šli do kopce? Proč jsme nešli někdy z kopce? Herštejn je vlastně jenom zřícenina.

Tak proč?!?

3. května 2015 v 18:42 | anefis
Ahoj.
Vím, tuten článek měl vyjít už včera. Ale prostě...
Tak o čem bude článek? No co jsem dělala, že jsem na vás neměla čas.

Pondělí: Jako každý týden mám florbal, takže zabitej den. Domů se vracim v půl osmý.

Úterý: Jako každý týden mám klávesy a potom učení o hudbě. Domů se vracím v půl šestý. Článek jsem potom nenapsala, protože jsem se učila Angličtinu.

Středa:Atletika. Doma v půl šestý. Jak vidím, tak mi to všechno ztěžuje to, že neumím normálně psat přes telefon a nemám notebook.

Čtvrtek: Bylo mi blbě, tak jsem byla doma. Na článek jsem neměla náladu. A večer jsme ještě jeli na čarodějnice, protože už mi bylo líp. A to vám ale musím napsat.
Na čarodějnice jsem jela s mamkou, tátou, bratrem a kamarádkou. Já a brácha jsme se oblíkly jako čarodějnice, ale kamarádka ne.. je to trapnýý. :D Tak jsme se s bráchou přihlásily do soutěže. Soutěžilo se v miss a v rychlosti. Tak já jsem vyhrála rychlost a brácha miss. :D no tak já jsem loni vyhrála rychlost i miss, tak já jsem tu miss letos obětovala. :D

Pátek: To jsem vám napsala krátký článek. A slíbila, že v sobotu vyjde další: Sliby-chyby.

Sobota: Dopoledne jsme byli v Plzni na vojácích. Fotky později- autogramy na letišti. Odpoledne jsem nesměla na PC. -_-

Jaký byl týden?

25. dubna 2015 v 19:29 | anefis
Ahoj,
opět jsem tu nebyla. Awch jwo.. No nebyla jsem na počítači. No jak jednoduché. :D Tak nějaké schrnutí týdne. :)

Pondělí: Zase pondělí. No asi se nic nestalo.

Úterý: Na klavíru mi to moc nešlo. No nedostala jsem známku. :(

Středa: Na atletice nás učitel nutil sprintovat 2km a sám celou dobu seděl. -_- No dobře vždycky 100m,200m,300m, ale celkově 2 km. -_- Já umírala, a stejně mě tam mamina příští týden zase pošle. :(

Čtvrtek: -----

Pátek: po škole jsem byla s kamarádkou u jejího táty a večer jsem jela s mím tatínkem na nějakou kravinu do divadla. :D

Sobota: Ráno jsme byli nakupovat a pak jsme byli na motokrosu. Fotky později. :D

Tak doufám, že vám nebude vadit, že je článek tak krátký, ale když ta vám mamina kouká a říká ať děláta, tak se blbě píše. :(

Cinetube

19. dubna 2015 v 11:49 | anefis
Ahoj,
dneska jsem byla v Plzni na Cinetube. Bylo to úplně úžasný!! No přečtěte si samy. :)

Přijela jsem tam v 9 a v 10 to mělo začínat. Asi po deseti minutách čekání, prřijeli youtubeři. (Já vám neřekla co to Cinetube je co? Je to akce kde budou youtubeři a budou tam promítat své minifilmy. A dávat podpisy a fotit se s náma.) Já tam stála snad na tom nejlepším místě, protože stojím koukam jak jsou a oni jdou a projdou všichni tak 2 metry vedle mě. :O Já jsem v tu chvíly myslela, že s sebou praštim. Ale kde je Hogyy?!? (Můj nejoblíbenější youtuber, kterýho naprosto zbožňuju.) Ten přijel asi za 5 minut a když přijel, tak tam nějaká parta vykřikla Hoggy!! A šli hned tam.
To já tam pořád stála jak debil a byla hrozně nezvózní (-_-) No až ve třičtvrtě otevřeli a kdo mi tam dovnitř šel jako 5.? A komu vstupenku potvrzovala Dee Viddy? No komu? No mě. :D No hrozně to okecávám, ale bylo to prostě úžasný. Já jsem si sedla do 2. řady úplně do prostřed jako největší frajer, protože v 2. řadě nějakým divným způsobem nebylo volno. :D No vlastně jsem si tam jenom dala věci a šla hned Hoggymu dát dopis a vifotit se s ním. Já prej: "Ahoj" "Ahoj" "Podepíšeš se mi?" "No jasně" "Tak tady" "Jo" "A vyfotíš se se mnou?" "Když to chceš?" Já byla tak šťastná, že jsem sotva mluvila. Tak se se mnou vyfotil.
Pak jsem šla za Nejfakem a za MadBrosákama. Sa všema mám fotku, ale jelikož jsem tam byla sama, tak mě neměl kdo vyfotit a tak jsem to vždycky někomu jenom strčila do ruky a když někdo numí fotit, tak je to těžký. :(

Matematická olympiáda

9. dubna 2015 v 17:59 | anefis
Ahoj,
včera jsem byla na matematické olympiádě v Plzni. Postoupila jsem ze školy do kraje, ale pochybuji, že postoupím dál. :D Taky když jsem měla jenom 1 příklad. A všimla jsem si, že teď jsem tu každý den, ale nevím, jestli mi to vydrží :/ No a teď už zase k tématu.

Včera nám v 7 jel vlak. Musela jsem vstávat už v 6. :"( Teď si říkáte až v šest?!? No jo no. :D Ve vlaku jsem si sedla k naší učitelce a dvoum spolužákkům, ktaří jely také. Když jsme dorazili tak jsem šli najít tramvaj. tramvají jsem dorazily až na to osudné místo.
Ve takové malé místnosti se nás sešlo asi 20 nejchtřejších lidí. :D <- pokus o vtip :D Měli jsme 2 hodiny na napsání 3 příkladu. WTF?! tolik času? no já to už po hodině odevzdala a byla na mobilu. Nebylo to ani těžký ani lehký, ale stejně jsem zvládla jenom 1 vypočítat správně. Ale jsem ráda, že jsem to odevzdala, protože já ž bych nic nevymyslela. Jak říká náš učitel: Nápad musí přijít, když nepříde? Máte smůlu. :)

Untitled

Ještě se omlouvám, za všecchny hrubky a chyby. :)

Z jara do zimy

21. března 2015 v 18:42 | anefis
Tak co? Jak se máte?
Včerejšek byl úplně úžasnej. (samozřejmě kromě toho zbytečnýho času strávenýho ve škole). :D Jinak jak se vám líbí 1. jarní den? Mě moc ne. :( Je zima. Proč když byla oficiální zima, tak bylo teplo a když je oficiální jaro tak je zima? (divně popsaný). D: A koukaly jste se včera na zatmění slunce? My jo. Celou hodinu jsme byli venku sledovaly to. Měly jsme asi jenom 3 sklíčka, takže jsme spíš kecaly. Ale to je jedno. Bylo to úžasný. Vypadalo jako měsíc. :D

http://www.astro.cz/images/obrazky/original/055481.jpg

Včera odpoledne jsem byla s kámoškama na pizze. Dali jsme si kolu a k tomu nám přinesli domácí šunkovou pizzu. Byla dobrá, už jenom kvůli tomu, že jsem jí jedla se svojí nejlepší kamarádkou. :) Potom jsme tam ještě hodinu seděli a pily další kolu a kecaly. :D Potom jsme odešly <- nečekaně. a šli jsme na zmrzku. Potom jsme šly ještě k jedné z kamarádek domů a potom, už mi jel bus. Byl to vážně skvělej den.

http://i.iinfo.cz/images/271/zmrzlina-4-thumb.jpg

Dneska jsme byli nakupovat a já mám konečně nové boty! Hrozně jsem už chtěla nové, protože mám dvoje prošoupaný, pak conversky, a další conversky a vans, ale ty mi jsou velké, tak je nemůžu nosit. Vypadá to, že jich mam moc, ale ono ne. :D A teď co to je za boty. Jsou to adidasky NEO! Já jsem tak šťastná!

http://demandware.edgesuite.net/sits_pod14-adidas/dw/image/v2/aagl_prd/on/demandware.static/Sites-adidas-CZ-Site/Sites-adidas-products/cs_CZ/v1426910784844/zoom/F97830_01_standard.jpg?sw=500&sfrm=jpg

So sleepy

19. března 2015 v 18:08 | anefis
Ahoj,
jak se máte? Má někdo teď prázdniny? Závist. -_- Ve škole je to hrozný. -_- Pořád se musíme učit! Mě tak chybí to volno. V pondělí jsme se učili novou látku anglinčtiny. Samozřejmě máme angličtinuz hned první hodinu, takže já jsem ještě spala a vůbec si nepamatuju co při tej hodině říkal. :D V úterý jsem měla odpoledn klavír. Dostala jse 2. :'( Ach..... Včera jsem měla atletiku. Pořád jsme běhaly a běhaly a skákaly a posilovaly a běhaly. -_- Já nemohla pak dojít domů. Šla jsem pomaleji než šnek. :D A dneska když píšu tento mini článek tak totálně usínám. :D Jsem tak utahaná.

Tak co vy? Co se učíte?

boy | Tumblr

Už prázdniny končí?

13. března 2015 v 14:59 | anefis
No když minulý pátek jsem se vám tu chlubila, že mám prázdniny a teď se vám chlubím, že už je mít nebudu. :"( Já chci ještě týden volna. No tak abych tady měla alespoň nějaký normální článek, tak vám napíšu co jsem dělala.

Pondělí: Tak to jsem celý den byla u babi a seděla u Pc. :D

Úterý: To jsem byla s tátou v práci. No vlastně jsme jeli na výlet do Chebu. Táta tam chvíly pracoval a pak jsme šli na procházku. Jelikož si táta koupil zrcadlovku a já jsem škemrala ať mi jí půjčí, tak mi jí půjčil a já vyfotila co se dalo. :D Pak jsme jeli do Tesca a zašli k číňanůmm na nudle.

Středa: Zase jsem byla na PC :D

Čtvrtek: Dpolodne jsem byla u doktorky kvůli táboru a taky jsem se byla ostříhat. Všichni říkaj že to není poznat, ale já vím, že to poznat je. :D Když je mam o pět cm kratší! :D Odpoledne jsme byli nakupovat. Večer jsem šla s bráchou spát k dědovi.

Pátek: Tedy dnes. Jsem se probudila u dědy. Nasnídali jsme se a děda nás odvez domů svím krásným autem. :3 Pak brácha jel s maminou k doktoru a jelikož jsem zůstala doma sama, tak jsem se koukala na TV a teď jsem na PC. <- nečekaně. :D

Tak co vy? jaký jste měly týden? Pochlubte se v komentářích. ;)
Ještě jsem se chtěla zeptat.. Jaký máte telefon? Jste s ním spokojení?

Worst Romance

Můj lyžařský výcvik

24. února 2015 v 19:39 | anefis
Ahojky,
tak se vám zase ozývám. Chtěla bych vám teď napsat o lyžáku.

V sobotu v sedm mi konečně zazvonil budík. Já byla stejně vzhůru už dávno, ale teď až sem opravdu vstala. Vyskočila jsem z postele a šla vzbudit tátu a maminu. Byly celý žhavý že můžou vstávat. Na snídani jsem se, dorazila poslední věci a rozloučila se s morčátkem. V půl devátý jsme s tátou vyjížděli z domova. Když jsme přijeli k autobusu tak jsem jako první uviděla svoji nejlepší kamarádku.
Táta mi dal věci do kufru autobusu a já si šla najít místo. Vybrala jsem dobré místo. :) když jsem nastoupila do autobusu tak tam přišla babi. Dala mi nějaké peníze a bonbóny. Hodná babi. :) ještě se čekalo na jednoho spolužáka který zaspal a vyrazilo se.
Po hodině cesty byla zastávka v McDonald. Mám nějaké fotky ale ty vám sem dám až někdy později. Skoro všichni si vzali happy meal a jenom ty největší drsných si vzali něco jiného.
Po McDonald zbývaly ještě 2 hodiny. Já si četla a poslouchala písničky. No a taky se si trochu víc povídali.
Když jsme konečně dojeli k hotelu, tak jsme si šly vzít kufry, lyže a přeskáče. Když začaly rozdělovat pokoje tak my jsme ho dostaly až na posled. Těšily jsme se až si zase sednem ale když jsme slyšeli ty kecy ostatních tak jsme se lekly. Nakonec jsme dostaly pokoj i my. Pokoj měl skříň, místnost s televizí a rozkládací postelí a pak tam byl závěs který odděloval pokoj od manželské postele. Na manželské postele jsem spala s nejlepší kamarádkou a na rozkládací postele byla ještě jiná kamarádka. Měly jsme hodinu na vybalení a vstřebání zážitků z cesty. Po hodině jsme šly na oběd a po obědě jsme šly "lyžovat". Ve skutečnosti jsme my co umíme lyžovat šlápl sníh těm co na lyžích staly poprvé. Po hodině šlapání sněhu jsme šly do pokojů a potom na večeři. Večer jsme hrály hry.
Neděle a pondělí jsme lyžovali. V úterý jsme jely do muzea hraček v Albrechticích a odpoledne jsme jely do.... AQUAPARKU!! Bylo to skvělý.
Ve středu a čtvrtek jsme lyžovali. Ve čtvrtek jsme odpoledne měli závody ve slalomu. Já byla čtvrtá z sedmnácti!! Som čarovná. :D Ve čtvrtek večer jsme měli diskotéku. Skvělý to bylo.
Asi v deset ráno jsme odjížděli cesta byla stejná jako cesta tam. Když jsme parkovaly před školou, tak se jeden kluk zeptal: Komu se chce domu? Nikdo. Komu se chce zpátky?! Takovej mohutnej řev a úplně všichni ruce nahoře...

Co jsem dostala od Ježíška

26. prosince 2014 v 14:59 | anefis
No název mluví za vše.


Puclíky! ALe ty zebry jsou pořádně těžký.

Co jsme si dávaly na Vánoce...

22. prosince 2014 v 16:42 | anefis
... od kamarádek.
Ano, už podle názvu jste (sned) poznaly o čem tento článek bude. Ale já vám to stejně napíšu. :D O tom co jsme si dávali s "kamarádkama" na vánoce. Dávala jsem čtyřem lidem a dostala jsem dárky také od čtyř lidí. :D (jak nečekené).

Dárek od Luci

Jak to bude dál?

18. prosince 2014 v 18:33 | anefis
Tak třeba ahoj,
já vím, já vím. Úplně na to kašlu. Pro ty co na mě ještě nezapomněli, tak se vrcím zpátky. chodila jsem sem, ale nepsala články, protože jsem nevěděla jak začít. Tak jsem se konečně odhodlala. Řekla jsem si, že chci začít před vánoci.

Tak jsem prostě nepsala protože jsem nevěděla jak. :D Navíc jsme psaly ve škole samý testy. :( Hrůza. Se známkama se chlubit nebudu. :D

Tejtra si ve škole dáváme dárky. No teda, poslední hodinu si dáváme dárky, jinak se budeme asi učit. :( Tak si beru asi normálně učení. Ještě nevim. :D

Taky už se tak těšíte na středu? Já moc. Ale v nejdřív ještě pondělí a úterý. To ještě nevím co budu dělat. ??? Tak a pak už bude středa... ktará se bude vléct... a pak už ten slavnej večer... vánoční atmosféra... nebudu moct ani jíst... No Prostě jako vždy. :D Jak prožíváte Vánoce vy?

Christmas

Ps: Proč nesněží?
Untitled

Španělsko 4

23. září 2014 v 16:13 | anefis
Konečně sem přidávám poslední čtvrtou část o dovolené ve Španělsku.

Když jsem odemykala pokoj, tak jsem byla natěšená. Ale jakmile jsem ho odemkla a uviděla pokoj, tak mě to natěšení znovu přešlo. Byla to jedna malá místnost s jednou manželskou postelí a jedním lehátkem. Ach jo a tady máme být týden. Voda studená (i v moři), pokoj malý pokoj a špinavý starý hotel. První den byl vážně divný a nehezký, ale to se třetí den zlepšilo. Voda se začala oteplovat a my si začínali konečně užívat dovolenou. Jídlo tam bylo dobré, ale k tomu vám musím něco napsat. Španělové jsou v jídelně hrozně hlučný a nepořádný. To bylo hrozný. Musíte na jídlo chodit vždycky hned na začátku, protože to tam ještě nejsou. :D Taky jsme si první den sedli na dobré místo na kterém chtěla sedět snad polovička hotelu. Ale My jsme tam prostě chtěli sedět, protože to bylo dobré místo. Tak jsme s babi vždycky říkaly bude tam někdo sedět, nebude tam někdo sedět. :D Přišli jsme sedli jsme si tam a vtu chvíli tam přišel někdo další viděl, že tam sedíme dupnul a šel si sednou vedle nás, ať na nás vidí. :D To bylo skvělý.

Večerní animace stáli za prd, protože žádny nebyli. Pustili tam hudbu a do toho ty malí děti tancovali. Toť vše. Jen poslední večer tam byla nějaká tancovací šou. Ale ta byla nějaká divná.

Každý den jsme chodili nakupovat a na dlouhé procházky. Často jsme také chodili do přístavu. Z toho mám hodně fotek, ale ty vám dám, až nakonec, protože by to vypadalo divně. Po cestě do přístavu bylo pár krámků a také krámek se zmrzlinou. Jmenoval se Smooy. Byla to zmrzlina za tři eura a oni ti na ní dali co jsi chtěla byli tam různé čokolády, polevy, sušenky, ovoce atp. Já jsem jí měla dvakrát jednou bílou s kostkami čokolády a podruhé jsem měla taky bílou se sušenkami. A to je ona.


Ve čtvrtek tam byli trhy. Stálo to za nic. Byla to dlouhatánská řada stánků, ale nic porádného tam neměli. Měli tam spousty věcí s potisky Violety a Poua. Skoro nic jiného. Mě tam babi koupila vějíř a taky tam koupila nějaký ovoce, ale to je vše.

Ještě vám ke konci napíšu, jak jsme scháněli osušku s Indalem. Indalo je takový znak pro štěstí. Jako třeba mají v turecku takový to oko tak ve španělsku je Indalo.

Já jsem si vybrala růžovou osušku s Indalem, ale babi řekla, že jí koupíme až ke konci. Tak jsme tam pro ní na konci šli a oni z pěti osušek nemel ani jednu. Taky stáli deset euro. Nakonec mi babi koupila podobnou osušku za třináct euro.Španělsko 3

21. září 2014 v 15:10 | anefis
Ahoojky. Po delší době vám přináším třetí článek o Španělsku.

Po prvním dojmu, který jsem vám už popsala v minulém článku jsme se šli zařadit do frontičky k recepci. Před námi stál jen pán s holkou a něco si tam s tou paní na recepci povídali pomocí nějakých znaků. :D Když jsme se dostali na řadu, tak jsem pochopila. Ta paní neuměla moc anglicky a říkala pořád nějaký elvn. Tak já jsem se jí zeptala v kolik, dostaneme pokoj atd. Paní nám řek, že pokoj bude ve dvanáct. Co?? Řekla hned má babi. Protože bylo sedm. Paní nějak nereagovala a odešla pryč. Tak my jsme si šly sednou na sedačky u recepce na místo kde, budeme mít dobrý výhled. Já si zapnula tablet a děda s babi si asi četli. Já hrála jsem a hrála. Přišlo mi to, že už by mohla být hodina pryč a když jsem se koukla na hodiny, zjistila jsem, že uběhlo necelých pět minut. :D Takže jako nic. Takhle se to ještě párkrát opakovalo, než uběhlo půl hodiny. Po půl hodině zavolala ta ženská z recepce toho pána s tou holkou a dali jim klíče a náramek. To není fér. Proč oni můžou jít do pokoje a my tu musíme tvrdnou na třech blbých sedátkách s kuframa.

Když mě to znovu přestalo bavit tak jsem šla do bazénu. Bazény byly sice hezké, ale velmi studené. Já tam, ale skočila, bez toho abych si šáhla. :D To byla věc.

Prázdniny pryč jako voda

2. září 2014 v 18:59 | anefis
Ahoj,
prázdniny mi hrozně rychle utekly. Byla jsem poprvé ve Španělsku, podruhé v Egyptě, po páté na táboře, po třetí objížděla ČR a potom se šla rovnou do školy. Také vám prázdniny tak rychle utekly??? Co všechno jste procestovali a navštívili???
Tím se vám omlouvám, že jsem vám to nenapsala, ale táta mi zablokoval blog, abych si šla balit. Naštěstí jsem stila přednastavit nějaké články. (Matky a dcery, Jak se moře mění s přílivem a odlivem, Takto se tancuje se světlem, Krajiny vytvořené z jídla, 3. Něco o mé nejlepší kamarádce+ fotka, Co si přejí zvířata?) <- pokud jste nevideli, určitě se podívejte.

Plánované články
1. Španelsko 3
2. Španelsko 4
3. Egypt 1
4. Egypt 2
5.Egypt 3
6.Egypt 4
7.Cestování po ČR 1
8.Cestování po ČR 2

Taklenc nějak čekejte nejnovější články. :)

Tábor

15. srpna 2014 v 17:30 | anefis
Ahoojky,
tak tady máte článek o táboru. Tady si můžete přečíst článek o loňské táboru. Jela jsem na něj už po čtvrtý i když nevím proč píšu už, když tam některý byli i po desátý. :D

Do tábora se přijímalo od půl desátý do jedenácti. Každý rok jsme jezdili hned k půl desátý, ale letos jsme to nestíhali, protože jsem si musela ještě dopřipravit. Cesta do tábora od nás trvá třičtvrtě hodiny. Do tábora jsme přijeli asi v půl jedenáctý.
Ve frontě na předání dětí do tábora bylo jenom pět lidí, tak jsme se co nejrychleji zařadili. Když jsme tam tak stáli, viděla jsem příjíždět kamarádku, ode mě ze školy. Mávala jsem na ní. Byla jsem šťastná, že bude se mnou v chatce. Než nás přijali do tábora, musely jsme přejí vodu po deset centimetrů širokém prkýnku. Já samozřejmě musela šlápnout do vody (bez toho bych to nebyla já). Kufry my vzal vedoucí, odnesl mi je a já počkala na kamarádku. Šli jsme spolu a když jsme viděli, že máme spát ve stanu, byla jsem tak trochu naštvaná. Tam jsem spát nechtěla. :ˇ(
Jelikož vedle ve stanu byly holky, které jsem znala z minulých let, šly jsme si povídat. Došly jsme k tomu, že jsou dva teletníky (tak se tu říká menším chatám) volné, tak že se půjdeme zeptat, jestli se tam můžem nastěhovat. Do pěti minut jsme byly vybalené. Vlastní fotku teletníku nemám, dávám vám ji sem z googlu. Je to taková hodně malá chata, na obou stranách to vypadá stejně. ▼

Španělsko 2

20. července 2014 v 15:42 | anefis
Ahooj,
jak se máte?? V "Liberci" jsem si to užila na 100%. Ale o tom vám teď psát nebudu.Napíšu vám zase něco Španělsku. Tak kde jsem to skončila.......

Letěly jsme dvě a třičtvrtě hoďky. V letadle jsme dostali snídani, která vypadala spíš jako oběd. Myslím, že byly těstoviny s řízkem, ale nevím to jistě.
Po příletu jsme hned dostaly kufry. Mela jsem ten svůj strašně poškrábaný a špinavý. Chtěla jsem to jít "vyřídit", ale děda řek, že kdyby to mamina chtěla zaplatit tak jí to zaplatí on. :D Já se musela smát. V buse co jel do našeho hotelu sme byli prvníííí. :D Tak já šla ještě natočit jak to tam vypadá.

Po půl hodině do busu vešla delegátka a začala nám vyprávět jak pojedem. U našeho hotelu se stavilo jako první. Takže jsme jely 24 kiláků. Nechtěla bych ject až do toho posledníího hotelu, protože v buse bylo ukrutný horko, že se tam nedalo přežít moc dlouho.
Náš hotel se jmenoval Portomagno. Naprvní pohled na mě působil hezky. Bylo to tak. Až na trošku popraskanou omítku byl ten hotel hezký. Když jsem vešla, tak jsem uviděla velkou místnost. Napravo recepce, nalevo bar a uprostřed výtahy. Bylo to celé moderně zařízené.

Španělsko 1

14. července 2014 v 10:47 | anefis

PŘEDNASTAVENO

Večer čtvrté jsem šla spát k babi a dědovi, protože jsme pátého jely do Španelska. O půlnoci nás vzbudil budík v mém mobilu. Do jedné jsem tam tajdrdlíkovali. Do Prahy na letiště jsme jeli hodinu a pět minut. Parkovali jsme u Go parking. Tam se stala první nehoda. Neměli jsme papír na parkování. Takže já tam s tim chlapem vymejšlela jak to udělat a došli sme k tomu, že ho tam vyrobim. Já si sedla k jejich počítači a začala vyrábět. Jméno a příjmení:....
Po čtvrt hodině jsme dostali pokyny k zaparkování. Parkovali jsme H1. Až úplně vzadu. Hned nás vyzvedl minibus apádili jsme na letiště.
Lekla jsem se, když jsem viděla kolik tam je lidí a hned se mi ulevilo, když sem viděla, že lidi furt přichází. Čekali jsme půl hodiny než otevřeli to kde nám odebíraj kufry (nevím jak se tomu říká). Stali jsme mezi prvními.
Dostali jsme lístky do druhé řady A,B,C. Teď věc kterou nechápu. Proč tam musíme být dvě hodiny před odletem, když stejně tam jenom sedíme a koukáme do blba ?!?! Prostě pro mě nepochopitelné. :X
V pět hodin jsme už vylítali z Prahy a mířili do Almerie ve Španělsku.

Příště čekejte pokračování. Ale až za týden. ;)

Praha z letadla. (Mám jich o dost víc, přemýšlím, že odělám zvlášť článek)

Vracím se jen na krátkou dobu

13. července 2014 v 14:49 | anefis
Ahoj,
jok výte tak jsem byla ve Španělsku včera v jednu hodinu jsem se dostala domů. Článek o tom asi přednastavím, protože zítra už zase vyrážíme na čtyř denní výlet. Mojí aktivitu očekávejte 19-26.července, protože pak zas jedu na tábor. Dnes jsem zalezlá doma, protože venku prší blejská.

No tak hrozné to není. :D

No tak se svámi zase na chvíly loučím.

Ahoojky. :)

4. července 2014 v 18:56 | anefis
Ahojky,
zítra ráno v jednu hodinu už vyjíždím z domova (od babi a dědy) a jedeme do Prahy na letiště. Do Prahy to máme hodinu, tak možná v autě ještě usnu. :D Vylítat budem v pět hodin (ráno :D) a letí se tři a půl hodiny, takře tak v devvět by jsme mohli už být ve Španělsku. Tak to berte jako rozlučkový článek. Tak mě prosím vynechte z kontrol a tak. ;)
Tak Ahoooj. :)

Pramínky

3. července 2014 v 8:52 | anefis
Ahojky, :-)
jak se máte?? Mám něco co bych vám moc ráda řekla. Tak začnu. ;)
Včera jsem nebyla u babi, ale šla jsem k holiči. Nechala jsem si udělat blonďaté pramínky. Jsou celkem hezké, ale štve mě, že to neudělala od hlavy, ale nechala tak 1cm než udělala blonďatou, takže to mam hnědý a najednou blonďatá. :( :( Tich pramínků mám 16 ve dvou vrstvách. Foto dodám moźná později, ale teď žádnou nečekejte, páč se mi to teď nechce fotit. :D

30.6.2014

30. června 2014 v 19:57 | anefis
Ahooojky!! :)
Jak se máte?? Já na to, že jsou prázdniny tak nic moc. :( Nemam co dělat. :( Tak vám napíšu co jsem dělala první oficiální den prázdnin. ;) Rano jsem vstala v devět hodin(spala jsem u babi), brácha už tam byl(teen tam nespal, ale přijel na kole.My spolu totiž budeme celý týden u nich a mamina nám zakázala se prát. :D :D) Ráno jsem byla na PC a hrála s bráchou dámu. Na PC jsem zkoukla tři díly PLL (2x14-2x16) a hledala jsem o čem napsat článek.

Nevěděla jsem jaký zvolit obrázek a tuten mě dostal.
Pak jsem šla ven s Verčou, koupily jsme si zmrzku a pak začalo pršet. Takže my jak buh-ví-někdo jdeme v dešti se zmrzlinou. :D Pak nás potkal děda a řek jestli nechceme jít dovnitř. Jelikož nešel internet, tak jsme se koukaly na televizi (Disny čenl) a hrály jsme dámu, končilo to tím, že jsme obě měli tři dámy a skákaly jsme tam ze strany na stranu, protože už nešlo jinak hrát. :D Až přestalo pršet, šli jsme k nám, napřed jsme hráli (i s bráchou) babu a pak sme se šli koukat na PLL 2x17. Pro Verču to byla novinka, tak jsem měla dobrý skutek za sebou. :D Pak jsme si ještě hrály s bráchou.

Vysvědčení a prázdniny

29. června 2014 v 15:14 | anefis
Ahoj,
skoro všichni píšete, co máte na vysvědčení, tak já se vám budu muset taky pochlubit. Chvíle ticha. :D Tadadatadadadáá!! :D Na vysvědčení jsem měla samé jedničky!! :D :D I když nevím, jak jsem to dokázala se známkama, co jsem dostávala, ale je to tak. Mám samé. Ách. :D Nó i když jsem si myslela, že budu mít jednu nebo dvě dvojky, prostě jsem to dokázala!! Já už nemůžu. :D Večer jsem za to jela do letního kina do Stoda, protože tam měly děti se samými jedničkami vstup zdarma. Aby to bráchovi nebylo líto, tak jel i on a táta. Promítal se Kozí příběh se sýrem. Sice jsem ho už viděla, ale stejně se mi líbil. (Měla bych na to napsat recenzi??) Bylo tam celkem málo lidí. Poslední tři řady byly plné a jinde bylo tak po dvou nebo nic.

O prázdninách poletím do Španělska s babi a dědou, pojedu do Liberce, pojedu na Taneční tábor, poletím do Egypta a pak už zase do školy. Vypadá to, že to hrozně rychle uběhne, když je to tak nabitý :D. V sobotu letím do Španělska, tak se budu snažit být co nejvíce aktivní.

Nákupy v Německu

29. června 2014 v 10:39 | anefis
Ahoj,
včera jme byli nakupovat v německu a mám pár nových kousků oblečení.

Značka: EDC

Chotěšovská třicítka

22. května 2014 v 15:39 | anefis
Ahoj,
teď vám stručně napíšu co jsem dělala v sobotu. Jela jsem totiž na Chotěšovskou třicítku.

Když jsem se ráno v sobotu probudila, měla co dělat. Musela jsem si připravit oblečení a to není jednoduché, když nevíte kam jste si dali cyklistiké tričko. Když jsem se konečně oblíkla, tak jsem se mohla jít nasnídat. Měla jsem jen chleba namazaný máslem, aby se mi dobře jelo. Po snídani jsme museli ještě sbalit nějakou sušenku a pití na cestu a mohlo se jet. V devět hodin a 24 minut jsme už byli připraveni na kolech a vyjížděli jsme.
Na zápisu bylo hodně lidí. Jelikož venku nebylo zrovna teplo, rozhodli jsme se, že pojedeme "jen" 25km. A hádejte co tam bylo. Tombolááá. Musela jsem si koupit hned čtyři lístky. :D
Jelo se Chotěšov - Stod - Za Hůrkou - Líšina - Maškrov - Lažany - Křížový vrch - Mantov - Chotěšov. Mapa.
Nechce se mi popisovat jak jsme jeli. Tákže shrnuto jednou větou: Dokopce a zkopce, nezmokli jsme, všude bláto a v tombole jsem nic nevyhrála.
 
 

Reklama